KURZ MASÁŽÍ KOJENCŮ PRO MAMINKY

INDIVIDUÁLNÍ KURZ MASÁŽÍ KOJENCŮ PRO MAMINKY
Kurz je určen pro všechny maminky, které se chtějí naučit nejen hýčkat své miminko, ale taktéž ho probudit do větší aktivity.
V kurzu se naučíte podpořit trávení, posílit imunitu miminka a celkově pozitivně ovlivnit životní vitalitu a rodost miminka.
Žádného mazlení pro dítě v počáteční době jeho života není dost. Pocit bezpečí, které dítěti dáváme, mu zůstává pro celý život. Děti takto mazlené v prním roce si zachovávají pocit bezpečí v dalším životě a podnikavost se smělostí je u nich nápadná ve srovnání s těmi, jimž se této citové podpory nedostalo.

Kurz je individálním řešením – je určen jak pro děti zdravé, tak i pro děti s jakoukoliv vývojovou vadou či předčasně narozené.

KDY NENÍ VHODNÉ SE KURZU ZÚČASTNIT:
Horečky, infekční onemocnění, akutní atopický ekzém, akutní průjem či zvracení.

DÉLKA KURZU:
Tento kurz pro maminky je individuální, s maximálním přizpůsobením potřebám dítěte. Nutné zařazení přestávek s ohledem na rytmus a potřeby dítěte (kojení, únava…)
Počet sezení: 3 – 5 dle chování a aktivity kojence. Délka trvání jednoho sezení je přizpůsobena denní potřebě miminka.

CO SI VZÍT S SEBOU?
Veškeré potřeby pro miminko, včetně podložky, plenek, event. svého masážního krému (v případě alergií a ekzémů).

CENA:
V ceně kurz jsou výukové materiály a skripta. Dále odobrné pomůcky jako masážní olejíčky, další spotřební materiál.
Cena kurzu: 990 Kč

– KURZ PROVÁDÍ REHABILITAČNÍ SESTRA S 18LETOU PRAXÍ S POSTIŽENÝMI DĚTMI – UČÍTE SE PŘÍMO U ODBORNÍKA.

MÍSTO KONÁNÍ:
Studio Paris Most
Průběžná 3175
Most 43401

VEŠKERÉ MASERSKÉ KURZY ŠKOLÍ paní Lenka Kuncová
Lenka Kuncová je absolventem středně zdravotnické školy Teplice (1980) s maturitou v oboru fyzioterapeut – rehabilitační pracovník. Následná praxe – nemocnice Chomutov, nemocnice Most, kojecký ústav – sanatorium Most (Vojtova metoda, jóga, práce s dětmi i dopělými pohybově postiženými, léčby po mrtvicích a po úrazech). Celkem 18. letá praxe v oboru.

Lenka je nyní je školitelkou pro rekvalifikační masérské kurzy akreditované MŠMT. Taktéž přisedá při závěrečných maturitních zkouškách rehabilitačních a masérských oborů.