TĚHOTENSKÁ MASÁŽ

TĚHOTENSKÁ MASÁŽ:
Masáž vhodná pro všechny „těhulky“, které chtějí pro sebe i pro své dítě jen to nejlepší. Přinese Vám i děťátku potřebný klid v duši, celkové uvolnění a odstraní bolesti, které Vás trápí. Těhotenská masáž uvolňuje bolesti zad, především přetěžování beder a šíje, pocity těžkých nohou, otoky nohou, příznivě ovlivňuje psychiku a pohodu budoucí maminky.
Masáž zad je prováděna v pozici vleže na boku na masážním lůžku, kdy je masírovaná oblast nejen hrudní, ale také bederní a křížové oblasti, kde bývají nejčastější bolesti či tlaky.
Masáž má příznivý vliv na kůži, kdy dochází k jejímu prokrvení, je lépe vyživovaná, a v menším procentu dochází k popraskání pokožky a vzniku jizev (tzv. strie) převážně v oblasti dolních končetin, břicha a prsou. Při dodržování základních pravidel profesionální masáže, jde o velmi bezpečnou terapii, při které dochází k uvolnění fyzických potíží, ale i k uvolnění psychickému a emocionálnímu. A tak se masáž stává balzámem pro duši i tělo.

Pravidelná masáž přináší úlevu Vám, ale i Vašemu miminku, které vnímá Vaši pohodu ze všech nejvíc.
Masáže se nedoporučují v prvním trimestru těhotenství a při rizikovém těhotenství.
Masáž provádí zkušená a rehabilitační setra s 18. letou praxí, která mimo jiné pracovala v s postiženými dětmi, máte tedy jistotu, že svěřujete sebe i miminko do odborné péče.
Těhotenská masáž je vhodná od 3 měsíce těhotenství až do porodu 🙂 Těhotenská masáž je velmi příjemná a prospěšná záležitost. V posledním měsíci těhotenství můžete díky speciálně sestaveným hmatům i výrazně podpořit váš porod. Je pro nás důležité, aby jste se v tomto pro ženu důležitém období u nás cítila dobře. Můžete tedy čekat profesionální přístup a další informace, které vám budou ku prospěchu.