MEZOTERAPIE

APLIKACE KMENOVÝCH BUNĚK

Vyzkoušejte jedinečnou metodu s aplikací kmenových buněk a buďte svědky malého zázraku. Na rozdíl od botoxu, zůstává zachována mimika obličeje!

 Výtažky z kmenových buněk podporují tvorbu nových kožních buněk, viditelně tak pleť omlazují. Obsažené růstové faktory posilují pružnost kůže tím, že vyvolávají syntézu kolagenu, elastinu a jiných ECM (extracelulární matrix – mezibuněčný prostor). Jako jediný přípravek na trhu obsahuje Stem C´rum SR (Skin Rejuvenation) výtažek z kmenových buněk z humánního adipocytu, nikoliv bezvýznamné výtažky z různých rostlin.

 Výtažek z kmenových buněk pomáhá proliferovat neboli množit stávající kožní buňky, což viditelně omlazuje pokožku. Celkem 6 růstových faktorů vyvolává v pokožce syntézu kolagenu, elastinu a dalších součástí mezibuněčného prostoru. Tím se redukují stávající jemné vrásky a pokožka je ideálně hydratována. Niacinamid (vitamin B3) navíc přispívá k dobrému stavu pokožky.

SLOŽENÍ:
sh-oligopeptid-1 (EGF)
sh-oligopeptid-2 (IGF-1)
sh-polypeptid-1 (bFGF)
sh-polypeptid-2 (TRX)
sh-polypeptid-5 (TGF-B3)
sh-polypeptid-11 (aFGF)
Výtažek upraveného humánního adipocytu (výtažek z kmenových buněk lidského tuku)
Niacinamid (vitamin B3)

Pokožka je tak po aplikaci celkové kúry viditelně mladší, maximálně hydratovaná a zregenerovaná.

 Aplikaci lze aplikovat dle potřeby, u jemných vrásek a počínajícího ochabnutí pleti stačí jedno ošetření ročně. Výrazné změny, které nastanou po zákroku jsou ovšem patrné déle než 1 rok. Pokud jsou na počátku vrásky hlubší a povadlost kůže větší, doporučujeme 2-3 ošetření v odstupu 14 dnů.

 Aplikace probíhá pomocí mikrojehličkového derma pera a je bezbolestná. Lze ji aplikovat všude, kde je zapotřebí kůži vypnout – celý obličej, krk, dekolt, ruce….

Bezprostředně po ošetření bude pokožka začervenalá, v dalších dnech může být lehce citlivá. Je zapotřebí se vyvarovat slunečnímu záření po dobu 14 dnů, chránit pokožku SPF faktorem, po dobu tří dnů nenanášet žádný make up.

APLIKACE PEPTIDŮ:

Stejným principem lze aplikovat i peptidy, které výrazně bojují proti vráskám.

Formulace této pokročilé kombinace účinných látek posiluje a vypíná pokožku obličeje a těla. Nová generace peptidů působí synergicky s různými klasickými účinnými složkami na všech prvcích extracelulární matrice (ECM). Hyaluronová kyselina, vitamíny, minerály, aminokyseliny a ostatní složky vzorce se starají o zdraví pokožky jako celek díky revitalizačním účinkům a dalším anti-agingovým vlastnostem. BCN Tensis-Peptides bojuje s prohloubenou kůží a ztrátou elasticity a současně poskytuje obnovující účinek.

Peptides: Palmitoyl Tripeptide-28, Palmitoyl Tripeptide-5, Oligopeptide-24, Acetyl Tetrapeptide-2, Palmitoyl Tripeptide-38

 

OBJEDNÁVKY:

 Vzhledem k tomu, že se jedná o živé kultury, které se musejí aplikovat do 12 hodin po otevření, ošetření provádíme pouze ve vybrané dny, aktuální termíny Vám rádi sdělíme na tel. 603199235 a je nutné si proceduru předem uhradit – viz prodejní formulář zde.

Bohužel jsme k tomuto opatření museli přistoupit díky neserióznosti některých  klientů a v tomto případě by se nespotřebované sérum v případě nedostavení klienta muselo vyhodit. Všem spolehlivým klientům děkujeme za pochopení. 

 

Výsledky můžete vidět na našem FACEBOOKU