MEZOTERAPIE

Mezoterapie je revoluční metodou, kterou lze dosáhnout vynikajících účinků pro omlazení pokožky a vypnutí vrásek, sjednocení tónu pleti, hydrataci pokožky a vyhlazení jizviček po akné či neštovicích.

Co je mezoterapie?
Mezoterapie je metoda omlazení pokožky obličeje, krku, dekoltu a rukou pomocí minimálně invazivního a většinou nebolestivého přístotroje tzv. derma pera, které pomocí mikro jehliček aplikuje séra, plasmy, kyselinu hyalurovou či jiné účinné látky přímo do pokožky.

Kombinací této mikro jehličkové terapie a účinných látek, které jsou vpravovány do střední vrsty kůže, dochází k regeneraci, rozjasnění, vypnutí a omlazení pleti. Jedná se o minimálně invazivní proceduru, která pomocí aktivních látek efektivně startuje regeneraci a obnovu unavené pleti. Mezoterapií lze ošetřovat vrásky, akné, jizvy a jizvy po popáleninách.

Automatické mikrojehličkové pero využívá nástavce s 12 jehlami, které vertikálně propichují kůži. Automatické vibrace zvyšují efektivnost vpravování výživných látek hluboko do podkoží a snižují také bolest a diskomfort. Zatímco klasická válečková mezoterapie tvoří v kůži malé zářezy, derma pero tvoří jemné vpichy.

Sterilní jehlové nástavce jsou navrženy jako jednorázové a pro jedno ošetření, aby nedocházelo k infekci.

Výhody:
Žádná infekce – jednorázové nástavce
Rychlost – rychlejší než manuální mezoterapie
Šetrnost – méně bolestivé než ošetření válečkem
Kratší čas ošetření
Nastavitelné hloubka vpichu – méně bolesti

PRŮBĚH OŠETŘENÍ:
Před samotným zákrokem je možné aplikovat anestetikum pro znecitlivění, avšak lepší účinnost jsme zaznamenali bez použití anestetik. Aplikujeme vhodné sérum a zahájíme ošetření perem, tak aby vpichy mohly vpravovat sérum do podkoží.
Po ošetření se oblast desinfikuje.

Bezprostředně po ošetření a následujících několik dnů je třeba se vyvarovat slunění a používat krémy s vysokým ochranným faktorem (50+). Rekonvalescence závisí na rozsahu zákroku a stavu pokožky. Nejsou však nutná žádná další omezení.

Jak dlouho přetrvá efekt mezoterapie?
Protože účinek léčebných roztoků nastupuje ihned, je možno vidět výsledky již po prvním ošetření. U velmi hlubokých jizev a vrásek doporučujeme ošetření zhruba po měsíci zopakovat. Aplikace vydrží 4-6 měsíců (vše záleží na životosprávě a péči o pleť).

Relativní kontraindikace:
těhotenství, kojení, kožní onemocnění probíhající mimo místo aplikace, poruchy srážlivosti krve, výrazně stresový typ člověka
Kosmetička může v těchto případech výkon provést jen na základě písemného schválení ošetřujícího lékaře klienta.

 

Používáme nejlepší možná séra dostupná na světovém poli estetiky: KMENOVÉ BUŇKY, PEPTIDY

 

Viditelné výsledky klientů…

OBJEDNÁVKY PŘIJÍMÁME POUZE NA TEL:
Studio Paris Most – 603199235