MEZO-PLAZMO TERAPIE

MEZO PLAZMO TERAPIE = okamžitá redukce vrásek, stroupky se během 7-10 dnů vyhojí a zůstane krásně omlazená a vyživená pokožka. Stačí jediné ošetření, efekt uvidíte ihnedpo vyhojení a v rozmezí dalších 14 dnů. Hojení stroupků trvá cca týden. Efekt vydrží 1-3 roky.

Procedura využívá třetí generace mezoterapie a  zároveň technologii plasmy. Malým elektrickým výbojem, doslova odpaříme starou pokožku. Nemusíte se ničeho obávat, výboj je zcela bezpečný. Pomocí speciálního přístroje  dokážeme provést zcela nové zákroky, které byly ještě před nějakým časem nemyslitelné.

MEZO-PLAZMO TERAPII využíváme při těchto zákrocích:
lifting očních víček – nedochází k řezání a není poškozena tkáň, hojení stroupků je velmi rychlé
– redukce strií
omlezní vrásek – plně odstraníme drobné vrásky, hluboké zmírníme (vhodné zejména pro vrásky kolem očí, nad horním rtem, mezi obočím, na čele)
lifting povadlé kůže (krk, dekolt, tělo)

MEZO-PLAZMO TERAPIE = okamžitý efekt liftingu očních víček bez nutnosti operace a taktéž okamžitá redukce vrásek. Účinek plazma pera není tak razatní jako u operativního zákroku, ale lze ho opakovat a docílit tak požadovaného efektu.

Vzhledem k ošetření citlivého očního okolí, doporučujeme provádět tuto proceduru před víkendem. V 99% se objeví otoky, které přetrvávají 2-3 dny zejména po probuzení. Je tedy nutné počítat s určitým diskomfortem k době hojení, což je u ošetření očního okolí mini invazivními metodami obvyklé.

Kontraindikace:
kardiostimulátor, větší kovové implantáty poblíž místa ošetření, těhotenství a kojení, závažná onemocnění, těžký diabetes, onkologická léčba, stav po transplantaci orgánu, špatná srážlivost krve, léky na ředění krve,  sklon v otokům, kapilární pleť. U liftingu očních víček také kapiláry na očních víčkách.

Jsme jedni z mála v ČR s touto metodou, jsme schválené laserové pracoviště, záruka kvality procedury i přístrojů.

 

OBJEDNÁVKY PŘIJÍMÁME POUZE NA TEL:
Studio Paris Most – 603199235