CHEMICKÝ PEELING

CHEMICKÝ PEELING

Trápí vás akné, jizvičky v obličeji, pigmentové skvrny, potýkáte se s mastnou či hrubou pletí, nebo už se vám v tváři objevují první projevy stárnutí? Zkuste chemický peeling!

Chemický peeling je rychlý a účinný postup používaný k omlazení a regeneraci pokožky obličeje, krku a dekoltu, ale také na hřbetu rukou a zad chemickou cestou. Chemický peeling je vhodný pro všechny, kdo očekávají rychlé zlepšení vzhledu pleti, zjemnění vrásek a pleti narušené sluncem či zlepšení akné. Trvá několik minut a používá se při něm peelingová směs různých látek, nejčastěji hydroxy-kyselin. Při ošetření chemickým peelingem se nanese směs pomocí štětečku na obličej – samotná regenerace pleti je pozorovatelná bezprostředně po zákroku.

Hlavní účinky chemického peelingu:
– hloubková obnova a silné omlazení pleti
– šetrné odstranění vrchní části pleti s odumřelými buňkami
– odstranění pigmentových skvrn a nečistot
– vyhlazení jemných i hlubších vrásek
– vyhlazení jizviček po akné
– vypnutí pleti
– zmírnění nebo odstranění rozšířených a ucpaných pórů
– zpomaluje proces stárnutí

NEJÚČINNĚJŠÍ OŠETŘENÍ PRO LÉČBU AKNÉ!

NOVINKA – TCA PEELING PROTI PIGMENTOVÝM SKVRNÁM!
– JEDINÁ ÚČINNÁ METODA ODSTRANĚNÍ PIGMENTU!

Peeling TCA s kyselinou trichloroctovou je jeden z nejúčinnějších středních až hloubkových peelingů. Tato velmi silná chemická látka koaguluje proteiny v pokožce, což následně vede k odstranění vrstev pokožky. Dochází tak k redukci závažných kožních problémů jako jakou hluboké jizvy, vrásky, pigment a akné.

Dle stupně a rozsahu jsou zapotřebí 1-3 peelingy, jedná se ovšem o jedinou zaručenou metodu, která Vás zbaví pigmentů. Výsledkem je kompletně obnovená pokožka, doba na zotavení je však delší, může trvat až 2 týdny (pokožka se odlupuje).

PŘED – ODLUPOVÁNÍ – PO