KARBONOVÝ LASER

KARBONOVÝ LASER – ošetření akné

Jedná se o nejnovější laserové ošetření, které proniká hluboko do pokožky, tedy až k místům zasaženým bakteriemi způsobujícími akné a s vysokou účinností bakterie redukuje. Poradí si však i s pigmentovými skvrnami a dalšími nedokonalostmi pleti. Ve výsledku je tedy Vaše pleť sjednocená, zpevněná, omlazená, ale především svěží a čistá.

Průběh ošetření:
Na obličej Vám bude aplikována karbonová maska, která je následně odstraněna laserovým paprskem. Efekt peelingu je tedy déle trvající než při běžném ošetření.

Doba trvání ošetření je cca 30 min. Výhodou je zcela minimální omezení po ošetření. Můžete se tedy ihned vrátit k obvyklému pracovnímu či společenskému životu.

Výhody ošetření:
hloubkové čištění pórů od séba (kožního mazu)
stažení rozšířených pórů
odstranění odumřelých buněk z kožního povrchu
stimulace kolagenu
zlepšení a sjednocení tónu pleti
zasažení bakterií způsobujících akné – redukce středně až těžkého akné
zabraňuje budoucímu výskytu akné
redukuje kožní hyperpigmentace
zesvětluje pokožku
zpevňuje pokožku
redukce vrásek
omlazení a zpevnění pokožky
rozjasnění pokožky

Doporučení:
Min. 2 týdny po ošetřené používejte krém s SPF 50
Ideální je absolvovat 3 a více ošetření s rozestupem cca 2 týdny při zaměření na akné a cca 3 – 4 týdny při zacílení na redukci vrásek.

Kontraindikace:
těhotenství, zánětlivé procesy v místě ošetření, podezření na maligní kožní nádor, opar

Ošetření akné doporučujeme také v kombinaci s chemickým peelingem, např. 2x ošetření chemickým peelingem TCA, 2-5x ošetření laserem.

OŠETŘENÍ PIGMENTOVÝCH SKVRN

Karbonovým laserem lze ošetřit a účinně redukovat pigmentace způsobené nadměrným sluněním, stárnutím apod. K úplnému odstranění bývá zpravidla zapotřebí 1-3 ošetření. Odstranění pigmentových skvrn doporučujeme také v kombinaci s chemickým peelingem, např. 1x ošetření chemickým peelingem TCA, 2x ošetření laserem.