HUBNUTÍ S PORADCEM

Jedinečný individuální kurz hubnutí

Žádná drastická dieta!

Chcete si konečně splnit své předsevzetí a zbavit se kil navíc?
Chodí k nám všechny dívky a ženy, které nemají silnou vůli samy dlouhodobě hubnout a už nechtějí být XL. S námi to dokážete! Pojďte s námi do toho!
Snažíme se být k dispozici každé dívce a ženě, která má chuť o sebe pečovat, ale kvůli různým důvodům, jako je stud za nadváhu, věk apod. by nešla třeba do fitka nebo do tělocvičny. S námi jste na té správné lodi…

Kurz na hubnutí – pro začínající

S naším odborným týmem zdravě zhubnete a osvojíte si snadnou cestu, jak celoživotně udržovat štíhlou linii. Naučíme Vás nejen:
• zdravý způsob snižování nadváhy
• jak si sama sestavit jídelníček
• jak naslouchat svému tělu a jak se vyhnout zásadním chybám
• zdravý způsob detoxikace organismu
• získat sebevědomí a cítit se lépe … a mnoho dalšího

Podporujeme zdravé hubnutí bez hladovění, podporujeme boubelky. U nás se nemusíte bát vnucování hubnoucích produktů, naše jídelníčky jsou sestaveny z běžně dostupných potravin. Naučíme Vás, jak se správně stravovat a jak se vyhnout chybám.
Dále budete mít možnost lymfodrenáží a podpůrných zvýhodněných programů, které Vám pomůžou na cestě ke zdraví a hezké postavě.

Cena tříměsíčního kurzu 1900 Kč

Informace pro Vás:
Společně se průběhu kurzu naučíme sestavit jídelníček, který Vám bude chutnat, ale energeticky bude nižší. První týden si budete zapisovat svůj obvyklý jídelníček a za spolupráce poradce se naučíte nahrazovat potraviny kalorické potravinami méně kalorickými. Ty potraviny, které nemají odlehčenou variantu (např. čokoláda), si občas do jídelníčku zařadíme, ale oproti dřívějšku se naučíte, si je bez pocitů viny vychutnat. Naučíte se jíst tehdy, když chcete sami a ne, když jsme provokováni různými vnějšími či vnitřními podněty (např. linoucí se vůní bramboráku či smutnou náladou). Naučíte se klást si reálné cíle a odstraníte černobílé myšlení, které se projevuje tím, že každé sebemenší porušení v dodržování nových návyků chápeme jako totální selhání. Kurzy Vám ukážou cestu, jak mít rádi sami sebe a jak posilovat své sebevědomí a věnovat sami sobě patřičný kus životní energie. Součástí kurzu je i doporučení pohybu pro všechny věkové i váhové kategorie a samozřejmostí je průběžné měření a vážení na speciálním body testeru. Budeme tak mít pod kontrolou, zda hubnete správně tuk, zda se odvodňujete a pod.

Kurzy vede certifikovaný výživový poradce Lenka Kuncová, loni s našimi kurzy klienti zhubli celkem 386,5 kg!

 

Pro představu vkládáme výsledky 7-14 denního zdravého hubnutí našich klientů….