IONTOVÁ DETOXIKACE

IONTOVÁ DETOXIKACE

IONTOVÁ DETOXIKACE PROFESIONÁLNÍM DETOXIKAČNÍM PŘÍSTROJEM
– – – 30minutová detoxikační lázeň – – –

Skvělá detoxikace celého organismu a posílení imunity.
Vhodné pro alergiky, nemocné osoby i jedince s bolestmi hlavy.
Nohy máte lehce nad kotníky ponořené v iontové vodní lázni, vaše tělní tekutiny se tak dostanou do kontaktu s ionizovanou vodou a přenášejí energii k jednotlivým buňkám, část odpadních látek opustí tělo prostřednictvím chodidel, zbytek je přefiltrován orgány, které jej vypudí z těla přes pokožku.
Detoxikace a odkyselení organismu pomáhá také hubnutí (uvolňuje zadržovanou vodu).
Detoxikace nemá žádné vedlejší účinky a je bezbolestná.
Kvalitní detoxikace si žádá více procedur v závislosti na míře toxikace organismu, změnu ale pocítíte již po první proceduře.

Dnešní doba se vyznačuje vysokým znečištěním životního prostředí a stresujícím způsobem života, kde se kolem nás vyskytuje stále více látek, které nejsou pro tělo přirozené a my jsme více než kdy dříve vystaveni působení těchto škodlivin (toxinů), které se usazují v našich buňkách. Toxiny tvoří těžké kovy, nezoxidované tuky, nestrávené bílkoviny, zásoby cholesterolu, kyselina močová a další škodlivé látky nahromaděné v těle ze znečištěné vody, atmosféry a nevhodné stravy. Tyto toxiny narušují normální chod organismu a vytvářejí příhodné prostředí pro rozvoj různých nemocí, alergií, nesprávných reakcí imunitního systému a duševních a fyzických potíží. Tomu všemu můžete předcházet detoxikací.

Splendid eau

Procedura se provádí přístrojem D-TOX a trvá 30 minut. Nohy máte lehce nad kotníky ponořené v iontové vodní lázni. Vaše tělní tekutiny se tak dostanou do kontaktu s ionizovanou vodou a přenášejí energii k jednotlivým buňkám. Část odpadních látek opustí tělo prostřednictvím chodidel, zbytek je přefiltrován orgány, které jej vypudí z těla přes pokožku. Jedná se o velmi účinný způsob, jak se zbavit toxinů – nezávisle na tom, kde jsou ve vašem těle umístěny. Detoxikace nemá žádné vedlejší účinky a je bezbolestná.

Detoxikace a odkyselení organismu výrazně napomáhá také při hubnutí (uvolňuje zadržovanou vodu), zlepšuje imunitní systém, kondici, snižuje stres, pomáhá čistit krev, játra, ledviny, pomáhá zmírnit bolesti hlavy, pomáhá k omlazení.

Kontraindikace:
lidé s problémy se srdcem nebo s bateriovými implantáty (např. kardiostimulátory), lidé trpící jakoukoliv formou epilepsie, lidé s diabetem I. typu, lidé podstupující radioterapii nebo chemoterapii, lidé s otevřenými ranami a zraněními na chodidlech, lidé, kterým selhávají ledviny, osoby s transplantovanými orgány, kovovými nebo organickými implantáty, těhotné a kojící ženy, děti do 8 let, pokud nejsou pod dohledem terapeuta, osoby podléhající hypoglykémii by se měli najíst před použitím přístroje.