ZÁBALY

ZÁBALY
CELOTĚLOVÝ DETOXIKAČNÍ ZÁBAL Z BAHNA Z MRTVÉHO MOŘE:
dokonalá detoxikace organismu a zeštíhlení. Zkuste celotělový zábal, díky němuž zeštíhlíte o 15-30cm během 120 minut! Jedná se o úbytek cm v součtu všech partií, tyto centimetry jsou toxiny a zadržovaná voda, kterých se Vaše tělo během zábalu zbaví. Zábal Vás ale nedehydratuje! Tuto proceduru doporučujeme pokud chcete své tělo nastartovat např. před dietou. Doporučováno je absolvovat 3 zábaly.

zábal není vhodný:
– pro těhotné, při zánětu žil, při poškození pokožky (strupy, popáleniny, záněty), při alergiích na kov, při fobii z těsného prostoru (lze řešit po dohodě s obsluhou)

OZONOVÝ ZÁBAL:
Ozon je látka, která má výrazně stimulační účinek na všechny buňky lidského organismu. Z mnoha účinků, které má, nás zajímá zejména jeho účinek na kůži a podkoží ve smyslu potlačení a prevence celulitidy, kožních erozí a vypínání kůže, dále jeho účinek na stimulaci metabolismu v organismu, regenerační a relaxační.

Tento zábal provádíme v kombinaci s anticelulitidní masáží. Po masáži se provede tlakový zábal. Díky stlačení stoupne tlak a filtrace z krevních kapilár se sníží – velmi účinné na celulitidu. Zábal zasahuje břicho, hýždě, dolní končetiny v oblasti stehen.

SKOŘICOVÝ ZÁBAL na problémové partie:
Skořicový zábal je velmi účinná a po skořici vonící procedura, která pomáhá při tvarování postavy a proti celulitidě.
V místě aplikace krém silně prohřívá postižená místa a stimuluje látkovou výměnu, čímž podporuje odbourávání tuku a odvádění přebytečné vody z tkání.
– působí korektivně proti nežádoucím ložiskům tuku (redukuje tukové polštářky),
– pomáhá k odstranění celulitidy,
– zeštíhluje a modeluje postavu,
– podporuje krevní oběh,
– napomáhá k detoxikaci (stimuluje odvod toxických látek z těla),
– zlepšuje buněčný metabolismus (spaluje podkožní tuk)

KOFEINOVÝ ZÁBAL na problémové partie:
Zrychluje krevní oběh, urychluje odstranění přebytečné vody a tuků z těla. Řeší celulitidu, krevní oběh a okysličuje buňky, je tedy vhodný pro jedince, kteří trpí studeností rukou či nohou.
Kofeinový zábal je několikrát účinnější než skořicový zábal.
– Zlepšuje spalování podkožního tuku a celulitidy,
– podporuje funkci lymfatického systému (pročištění),
– zaručuje úbytek na váze – redukce váhy,
– zlepšuje vzhled kůže,
– podporuje krevní oběh, přičemž stimuluje odvod toxických látek a zplodin vzniklých látkovou výměnou.

ČOKOLÁDOVÝ ZÁBAL:
Čokoláda je výborná na vyhlazení a zkrášlení pokožky, získání dobré nálady, odplavení toxických látek či uvolnění ztuhlých svalů. Obnovuje, vyživuje a zvlhčuje pokožku, podporuje tvorbu hormonů radosti (endorfinu a serotoninu), jinými slovy je výjimečným prostředkem v boji proti následkům stresu a depresi. Během několika minut se vaše pleť zbavuje vrásek, šupin a seschlé kůže. Čokoláda vrátí kůži pružnost a pomáhá redukovat strie.

ZÁBAL Z MOŘSKÝCH ŘAS:
Mořské řasy jsou zdrojem mnoha mořských ingrediencí, minerálních solí a dalších výživných prvků a vitamínů. Díky svému přirozenému bohatství pomáhají mořské řasy najít rovnováhu organizmu, zlepšit látkovou výměnu, harmonizovat hormonální hladinu, zlepšit krevní oběh, eliminovat toxické látky a stimulovat imunitní systém. Zábal uvolňuje svalové kontrakce, zlepšuje prokrvení kůže a podkoží, podporuje odplavování odpadových látek.

Účinky mořských řas:
Dodávají pleti důležité minerální látky
Rozbíjí tukové buňky
Zpevňují a vypínají pokožku
Detoxikují organismus
Hydratují a vyživují plet´

Současně se v přípravcích nachází i spousta vzácných rostlinných olejů obsahující vitamíny A, E a F, které se podílí na tvorbě kolagenu a elastinu (pevnost a pružnost pokožky)

NAŠÍ NABÍDKU ZÁBALŮ LZE KOMBINOVAT S MASÁŽEMI!