ŽENSKÉ TETOVÁNÍ

U nás v salonu provádíme MINI A STŘEDNÍ TETOVÁNÍ PRO ŽENY.
Zaměřujeme se pouze na menší a střední tetování s barevnou technikou aquarelle (watercolor). Používají se výrazné barvičky – zejména růžová, modrá, fialová, lze ale i jakékoliv další.

Tetování provádíme kdekoliv na těle kromě nebezpečných nebo nevhodných zón, kterými jsou:
– dlaně a spodní prsty
– chodidla a vrchní část chodidel + paty
– oční bělmo
– vnitřní ucho
– spodní zápěstí oblast rýh (lze pouze za rýhami)

Zóny, kde tetování nejvíce / nejméně bolí:

Pokud máte zájem o tetování, kontaktujte mne přímo na emailu kuncovaveronika@gmail.com (napište Vaše požadavky – motiv, velikost, umístění…). Zašlu Vám možné návrhy nebo si můžete vybrat z návrhů ZDE. Nejvíce se specializuji na mořskou tématiku, květiny, zvířata, ale nebráním se ničemu 😀

Neprovádím překrytí starých tetování, ani jiný styl než aquarelle a taktéž žádné přímé linie. 

Technika Aquarelle je prováděna speciálními tetovacími pastelovými barvami. Tetování je nutné chránit v letních měsících SPF faktorem a to zejména na místech vystavených slunečnímu záření. Tato technika je poloprůhledná a má tedy tendence rychleji blednout než klasický černý tetovací inkoust.

KONTRAINDIKACE:
Onemocnění kůže
Rakovina
HIV, žloutenka či jiná přenosná nemoc
Diabetes (s aplikací inzulínu)
Těhotenství a kojení
Epilepsie

CENY (vždy dle rozsahu, náročnosti a velikosti):
od 1500 Kč cca do 7000 Kč

Na proceduru přijďte odpočatí, den předem nepijte alkohol, před procedurou nekuřte a nepijte kofeinové nápoje, ani si neberte žádné léky proti bolesti. Prosím počítejte s procesem hojení a  s tím spojená omezení (cca 14 dní), kdy se na tetované místo nesmí používat nic jiného než určené přípravky. Minimálně 21 dní nesmíte s čerstvým tetováním navštívit bazén, saunu, solárium, nesmíte místo opalovat.

Upozornění: Na proceduru, prosíme, choďte sami – Váš doprovod bude muset z hygienických a dalších důvodů čekat venku. Nevoďte nám prosím do salonu Vaše ratolesti, ani pejsky. Děkujeme za pochopení.