PERMANENTNÍ MAKE UP

– MICROBLADING OBOČÍ
– PUDROVÉ OBOČÍ (prováděné strojkem)
– CELOVÝPLŇ RTŮ (3D OMBRE RTY či CELOVÝPLŇ LIPS či AQUARELLE)
– HORNÍ LINKY
– HORNÍ LINKY STÍNOVANÉ

Microblading obočí – prováděno manuálně jednorázovou čepelkou, kdy se chloupky „vyřezávají“ do pokožky. Jedná se o povrchovější metodu. Na tuto metodu jsme zaškoleni nejvyšším možným vzděláním  – zkoušky i certifikace Phibrows a provádíme originální velmi autentický design Phibrows.
Microblading vydrží 6-18 měsíců, po roce doporučujeme barvu oživit, nelze ale znovu oživit microbladingem – většinou se musí již aplikovat pudrová technika. U mastnější pleti se trvanlivost rapidně snižuje a microblading pro takové pleť vůbec nedoporučujeme. Microblading nelze aplikovat na starý, příliš výrazný permanentní make up. Není vhodný ani na mastnou, pórovitou či kapilární pleť. Microblading je vhodný na mladší pružnou pleť, nedoporučujeme ho na jemnou a povadlejší pokožku. Dá se kombinovat se stínováním. Než se rozhodnete pro microblading, prosím přečtěte si článek na našem blogu ZDE. Klienty na microblading přijímáme pouze do 30-35 let a zejména s vhodnou pokožkou.

 

Pudrový efekt obočí – metoda prováděná speciální technikou strojkem. Autentické „vystínování“ pudr efektu, tedy dá se rozptýlit do ztracena. Dá se aplikovat i na starý permanent, avšak rozptýlení či ombre efekt není v tomto případě tak výrazný. Trvanlivost cca 3-4 roky. Po roce a půl doporučujeme barvu oživit. O vhodnosti překrytí starého PMU se můžete bezplatně informovat na konzultaci. Tato technika je vhodná na jakýkoliv typ pleti a dá se vystínovat i jemně pro jemný efekt.

 

Celostínované rty – jedná se o kompletní pigmentaci rtů, nejen jejich kontur. Celovýplň doporučujeme pro úzké rty. Používáme pouze přirozené odstíny pro zvýraznění rtů. Speciální metoda rozkresu Vám rty i opticky zvětší. Netetujeme za okraj srdíčka rtů!

Aquarelle rty – jemné prostínování a zvýraznění celých rtů – technika vhodná pro plnější rty nebo pro lehké zvýraznění.

3D Ombre lips– speciální metoda stínování rtů, která vystínovává rty pouze částečně nebo se kombinuje více barvami. Trvanlivost cca 2 roky. Po roce a půl doporučujeme barvu oživit. U tetování rtů si lze vybrat z několika stylů dle Vašeho požadavku.

Před jakýkoliv PMU rtů si prosím naseďte den před procedurou léčbu antivirotiky Herpesin.

 

Horní oční linky klasik – nejsme zastánci hodně výrazných a tlustých linek, proto tetujeme přirozené tenké linie linek. Horní linku klasik tetujeme mezi řasy pro přirozené zvýraznění linie. Je vhodná i pro muže.

Horní oční linky fashion – linky s protaženým ocáskem – opticky oko pozvedávají.

Spodní oční linky – NETETUJEME, ani nedoporučujeme.

Horní linky stínované – nádherná metoda permanentního líčení, při které se kolem horní linky ještě rozprostře stín. Horní linku stínovanou stínujeme černou barvou. Na tuto metodu jsme zaškoleni několik a světovými leadry v oboru PMU, navíc jí Veronika školí a je jí v ČR proslulá. S touto metodou vyhrála několik mezinárodních šampionátů. Linku i stínování Vám předkreslíme, tak abyste viděla, jak bude reálně vypadat. Lze zkombinovat i s další barvou – doporučujeme zejména hnědou, olivovou nebo zelenou.

Pro jakékoliv tetování očních linek nesmíte mít umělé řasy. Prosím, berte na vědomí, že protažené linky i stínování víčka má svá specifika a nelze jej natetovat do nebezpečných zón nebo úplně přesně jak se líčíte. Protaženou linku a stínování Vám předkreslíme, tak abyste viděla, jak bude reálně vypadat. Trvanlivost cca 4 roky. Možnost bezplatné konzultace a předkresu. Linky netetujeme na příliš kapilární víčka.

PROČ K NÁM?
– jsme školeni nejlepšími mistry v oboru PMU v zahraničí
– pracujeme s certifikovanými micropigmenty
– dodržujeme a školíme hygienické standardy
– profesionální užívání anestetik (US certifikace pro kontrolu bolesti)
– akreditované školitelky několika pokročilých technik PM i základních rekvalifikačních kurzů

 

CENÍK (platný od 1.1.2020):

MICROBLADING – 7.000 Kč (Veronika)
MICROBLADING + STÍNOVÁNÍ – 8.500 Kč (Veronika)
PUDROVÉ OBOČÍ – 5.000 Kč (Míša), 7.000 Kč (Veronika)
KLASICKÉ LINKY HORNÍ – 3. 000 Kč (Míša)
STÍNOVANÉ OČNÍ LINKY – 7.000 Kč (Veronika)
CELOVÝPŇ RTŮ (efekt rtěnka, aquarelle lips) – 5.000 Kč (Míša), 7.000 Kč (Veronika)
3D OMBRE RTY (2-3 barvy) – 6.000 Kč (Míša), 8.000 Kč (Veronika)

OPRAVA Z JINÉHO SALONU – od 7.000 Kč (nutná konzultace)

KOREKCE (do 10 týdnů) – 500 Kč
KOREKCE (po 10 týdnech) – 1000 Kč

OŽIVENÍ PMU pro naše klienty 20% sleva z plné ceny.

SLEVOVÉ AKCE A VÍCE NAŠICH PRACÍ NALEZNETE NA NAŠEM FB STUDIO PARIS

STUDENTKY DO 26. LET – 2500 Kč za jakýkoliv PMU
možnost VIP termínu (sobota, neděle) – +50% z klasické ceny navíc

Netetujeme na: příliš mastné a problematické pleti, ne s ekzémem ani dermatitidou!

 

OBJEDNÁVKY PŘIJÍMÁME POUZE NA TEL PO UHRAZENÍ REZERVAČNÍHO POPLATKU:
Na veškeré tetování se prosím objednávejte na tel. 608480389

 

INFORMACE K PROCEDUŘE:
Na proceduru přijďte odpočatí, den předem nepijte alkohol, před procedurou nekuřte a nepijte kofein, ani si neberte žádné léky proti bolesti. Tvar obočí, rtů i stínované linky Vám vždy předkreslíme a společně vybereme barvu. Vše si sami odsouhlasíte. Prosím počítejte s procesem hojení a tím spojená omezení (cca 14 dní), kdy se na tetované místo nesmí používat nic jiného než určené přípravky (žádný make up). Pro každý permanentní make up (ať už obočí, rtů, či linek) dostanete tištěnou péči po s sebou domů.
Před provedením permanentního makeupu rtů doporučujeme den předem začít užívat antivirotika např. Herpesin proti oparům.

Upozornění: permanentní make up provádíme od 8:00 do max. 16:00, vzhledem k tomu, že chceme zachovat maximální soustředěnost, prosíme respektujte to. Na permanentní make up, prosíme, choďte sami – Váš doprovod bude muset z hygienických a dalších důvodů čekat venku. Nevoďte nám prosím do salonu Vaše ratolesti, ani pejsky. Děkujeme za pochopení.