PERMANENTNÍ MAKE UP

– MICROBLADING OBOČÍ
– PUDROVÉ OMBRE OBOČÍ (prováděné strojkem)
– CELOVÝPLŇ RTŮ (3D OMBRE RTY či NATURAL LIPS)
– HORNÍ LINKY
– HORNÍ LINKY STÍNOVANÉ + OČNÍ STÍNY

Microblading obočí – prováděno manuálně jednorázovou čepelkou, kdy se chloupky „vyřezávají“ do pokožky. Jedná se o povrchovější metodu. Na tuto metodu jsme zaškoleni nejvyšším možným vzděláním  – zkoušky i certifikace Phibrows a provádíme originální velmi autentický design Phibrows.
Microblading vydrží 8-18 měsíců, po roce doporučujeme barvu oživit. U mastnější pleti se trvanlivost rapidně snižuje. Microblading nelze aplikovat na starý, příliš výrazný permanentní make up. Není vhodný ani na mastnou, pórovitou či kapilární pleť. Microblading je vhodný na mladší pružnou pleť, nedoporučujeme ho na jemnou a povadlejší pokožku. Dá se kombinovat se stínováním. Než se rozhodnete pro microblading, prosím přečtěte si článek na našem blogu ZDE. Klienty na microblading přijímáme pouze do 30-35 let a zejména s vhodnou pokožkou.

 

Pudrový efekt obočí – metoda prováděná speciální technikou strojkem. Autentické „vystínování“ pudr efektu, tedy dá se rozptýlit do ztracena. Na tuto metodu jsme zaškoleni mistrem v oboru Sviatoslavem Otchenashem, který tuto metoda vynalezl. Dá se aplikovat i na starý permanent, avšak rozptýlení či ombre efekt není v tomto případě tak výrazný. Trvanlivost cca 2 roky. Po roce a půl doporučujeme barvu oživit. O vhodnosti překrytí starého PMU se můžete bezplatně informovat na konzultaci. Tato technika je vhodná na jakýkoliv typ pleti a dá se vystínovat i jemně pro jemný efekt.

 

Celostínované rty – jedná se o kompletní pigmentaci rtů, nejen jejich kontur. Používáme pouze přirozené odstíny pro zvýraznění rtů. Speciální metoda rozkresu Vám rty i opticky zvětší. Netetujeme za okraj rtů! Před jakýkoliv PMU rtů si prosím naseďte den před procedurou léčbu antivirotiky Herpesin.

3D Ombre lips– speciální metoda stínování rtů, která vystínovává rty pouze částečně nebo se kombinuje více barvami. Trvanlivost cca 2 roky. Po roce a půl doporučujeme barvu oživit. U tetování rtů si lze vybrat z několika stylů dle Vašeho požadavku.

 

Horní oční linky klasik – nejsme zastánci hodně výrazných a tlustých linek, proto tetujeme přirozené tenké linie linek. Horní linku klasik tetujeme mezi řasy pro přirozené zvýraznění linie. Je vhodná i pro muže.

Horní oční linky fashion – módní protažené a výrazné linky.

Spodní oční linky – tetujeme pouze přirozené tenké částečné linie linek pro optické otevření oka.

Horní linky stínované – nádherná metoda permanentního líčení, při které se kolem horní linky ještě rozprostře stín. Horní linku stínovanou stínujeme černou barvou. Na tuto metodu jsme zaškoleni mistrem v oboru Sviatoslavem Otchenashem, který tuto metodu vynalezl. Linku i stínování Vám předkreslíme, tak abyste viděla, jak bude reálně vypadat.

Horní linky + oční stíny – nádherná metoda permanentního líčení, při které se krom horních linek stínuje ještě částečně oční víčko.Vytváří se tak efekt celonalíčení oka. Lze kombinovat dvěma i více barvami. Na tuto metodu jsme zaškoleni od Tunde Mehn, která je průkopnicí této techniky. Linku i stínování Vám předkreslíme, tak abyste viděla, jak bude reálně vypadat. Tato metoda není vhodná pro povadlá víčka a doporučujeme jí spíše mladším klientkám. Barvy pro stínování: základ vždy černá + kombinace hnědé, zelené, olivové

Pro jakékoliv tetování očních linek nesmíte mít umělé řasy. Prosím, berte na vědomí, že protažené linky i stínování víčka má svá specifika a nelze jej natetovat do nebezpečných zón nebo úplně přesně jak se líčíte. Protaženou linku a stínování Vám předkreslíme, tak abyste viděla, jak bude reálně vypadat. Trvanlivost cca 2 roky. Po roce a půl doporučujeme barvu oživit. Možnost bezplatné konzultace a předkresu. Linky netetujeme na příliš kapilární víčka.

PROČ K NÁM?
– jsme školeni nejlepšími mistry v oboru v zahraničí (certifikace Phibrows Academy, Oksana Martynenko, Sviatoslav Otchenash, Tunde Mehn, Linda Dixon…)
– pracujeme s certifikovanými micropigmenty
– dodržujeme a školíme hygienické standardy
– profesionální užívání anestetik (US certifikace pro kontrolu bolesti)
– akreditované školitelky několika pokročilých technik PM i základních rekvalifikačních kurzů

 

CENÍK (platný od 1.6.2018):

MICROBLADING – 5000 Kč
MICROBLADING + STÍNOVÁNÍ – 5000 Kč
PUDROVÉ OBOČÍ – 4500 Kč
KLASICKÉ LINKY HORNÍ – 2500 Kč
FASHION LINKY HORNÍ – 3500 Kč
STÍNOVANÉ OČNÍ LINKY (horní) – 5000 – 6000 Kč dle náročnosti
LINKY SPODNÍ – 2000 Kč
CELOVÝPŇ RTŮ (efekt rtěnka, natural lips) – 5000 Kč
3D OMBRE RTY (2-3 barvy) – 5500 Kč

OPRAVA Z JINÉHO SALONU – od 5000 Kč (nutná konzultace)

KOREKCE (do 10 týdnů) – 500 Kč
KOREKCE (po 10 týdnech) – 1000 Kč

OŽIVENÍ PMU pro naše klienty 20% sleva z plné ceny.

SLEVOVÉ AKCE A VÍCE NAŠICH PRACÍ NALEZNETE NA NAŠEM FB STUDIO PARIS

 

OBJEDNÁVKY PŘIJÍMÁME POUZE NA TEL PO UHRAZENÍ REZERVAČNÍHO POPLATKU:
Na veškeré tetování se prosím objednávejte na tel. 608480389

 

INFORMACE K PROCEDUŘE:
Na proceduru přijďte odpočatí, den předem nepijte alkohol, před procedurou nekuřte a nepijte kofein, ani si neberte žádné léky proti bolesti. Tvar obočí, rtů i stínované linky Vám vždy předkreslíme a společně vybereme barvu. Vše si sami odsouhlasíte. Prosím počítejte s procesem hojení a tím spojená omezení (cca 14 dní), kdy se na tetované místo nesmí používat nic jiného než určené přípravky (žádný make up). Pro každý permanentní make up (ať už obočí, rtů, či linek) dostanete tištěnou péči po s sebou domů.
Před provedením permanentního makeupu rtů doporučujeme den předem začít užívat antivirotika např. Herpesin proti oparům.

Upozornění: permanentní make up provádíme od 8:00 do max. 16:00, vzhledem k tomu, že chceme zachovat maximální soustředěnost, prosíme respektujte to. Na permanentní make up, prosíme, choďte sami – Váš doprovod bude muset z hygienických a dalších důvodů čekat venku. Nevoďte nám prosím do salonu Vaše ratolesti, ani pejsky. Děkujeme za pochopení.